ГРИП та всі його прояви

ГРИП та всі його прояви

Сезон грипу, простудних захворювань та ГРВІ та ГРЗ у самому розпалі і, судячи з усього, ще триматиметься не один місяць. Незважаючи на те, що грип і респіраторні захворювання – звичайна та досить поширена річ, досі існує декілька вигадок і суджень, які не зовсім відповідають дійсності. У цьому матеріалі ми спробуємо поставити все на свої місця та з’ясувати дрібниці.

Грип, ГРВІ, ГРЗ – це різні хвороби!

Часто люди плутають між собою ці поняття та призначають собі відповідно невірне лікування. Тож, називають це все однією хворобою. Насправді, це все різні хвороби і мають різне походження.

Зокрема, ГРЗ можна захворіти і влітку, купаючись у холодній воді. Ця хвороба не інфекційна та не передається через контактування.

Грип – це зовсім інша справа, оскільки збудником захворювання є вірус, який швидко розповсюджується повітряно-крапельним шляхом і може охопити великі території.

ГРВІ – це ціла низка захворювань вірусного характеру. Аденовіруси, риновірусні інфекції, парагрип – це все сюди.

Грип лікувати потрібно обов’язково!

Серед деяких побутує думка, що грип лікувати не обов’язково. Проте, реальність свідчить, що чим раніше ви його «втихомирите», тим краще. Крім катаральних явищ та загальної інтоксикації організму, грип вражає судинні стінки, роблячи їх дуже вразливими, що спричинює летальні наслідки. Негайно телефонуйте лікарю, якщо відчуваєте сильний головний біль і високу температуру тіла.

Високу температуру тіла понижувати не слід.

Важливо пам’ятати, що температура – це лише прояв захворювання. Це захисна реакція організму на вірусну атаку. Сама по собі висока температура небезпечна для осіб із захворюваннями серцево-судинної системи. Тоді її потрібно знижувати, але і не до 36.6.

Антибіотикам – ні.

Міф про те, що грип лікується антибіотиками, є дуже поширеним, але дійсності не відповідає. Антибіотики абсолютно ніяким чином не вступають у боротьбу з агентами вірусу. Крім того, організм сприймає їх так само агресивно і вимушений боротися і з ними, і з токсинами вірусу. А це зайве навантаження на організм.

Для профілактики грипу великих доз вітаміну С недостатньо.

Прийом великої кількості вітаміну С є абсолютно неефективним і не має під собою реального підґрунтя. На відміну від фітонцидів, які містяться у цибулі та часнику, які справді мають властивості вбивати віруси.

Щеплення не дає 100% імунітету від грипу.

Щеплення знижує вірогідність захворіти, але не дає гарантію того, що ви не захворієте на інший вид грипу чи, скажімо, ГРВІ.

Застуду потрібно лікувати вдома.

Застуда, як і грип, потребує лікування і постільного режиму. Інакше, Ви ризикуєте отримати різні ускладнення та стати джерелом інфекцій та вірусів.

Тільки народних засобів мало.

І не просто мало – у тяжких випадках вони просто не допоможуть.

Як допоміжний спосіб подолати хворобу або для профілактики трави та інші народні методи – непоганий засіб. Проте, також слід пам’ятати, що гомеопатичне лікування потребує тривалого часу і не дає швидкого і різкого ефекту.

Зазвичай, коли в будинку (квартирі, офісі) з’являється непроханим гостем вірус, починається справжня епідемія. Щоб не потрапити у її засідку, дотримуйтесь кількох простих правил.

Частіше провітрюйте приміщення, адже вологе та свіже повітря – перший форпост перед вірусною навалою.

Якщо відчуваєте себе ураженим вірусами, обмежте спілкування з оточуючими, не переїдайте та обмежте себе у палінні (якщо ви затятий курець). Дим та надмірне споживання їжі затримують процес одужання.

Будьте здорові!

Інструкція
caution
Знайти Аброл® в аптеці