Де придбати?

Якщо кашель докучає, Аброл® сироп допомагає!

Головна  - Корисна інформація

Корисна інформація

Бронхіт та його ускладнення: від гострого бронхіту до хронічного
Бронхи в організмі людини являють собою трубки, які пов'язують між собою трахею з тканиною легень. Щоб потрапити в тканину легенів, повітрю необхідно пройти через цілу мережу трубок і трубочок - так званих бронхів і бронхіол, які в свою чергу є частинами двох головних бронхів, пов'язаних з трахеєю. 
Трахеїт: симптоми, діагностика, лікування, небезпека
На перший погляд трахеїт - це хвороба легка і ніякої небезпеки для життя людини не несе. Насправді все так і є, але в тому випадку, якщо вчасно діагностувати це захворювання, встановити причину трахеїту і зайнятися правильним його лікуванням.
Пневмонія. Симптоми, діагностика, лікування, профілактика
Сучасна медицина продовжує стрімкий розвиток, але ряд захворювань як і раніше забирають життя великої кількості людей. У десятку небезпечних смертельних хвороб входить таке захворювання, як пневмонія.
ГРИП та всі його прояви
Сезон грипу, простудних захворювань та ГРВІ та ГРЗ у самому розпалі і, судячи з усього, ще триматиметься не один місяць. Незважаючи на те, що грип і респіраторні захворювання – звичайна та досить поширена річ, досі існує декілька вигадок і суджень, які не зовсім відповідають дійсності. У цьому матеріалі ми спробуємо поставити все на свої місця та з’ясувати дрібниці.
Препарати проти кашлю - ЯКІ? НАВІЩО? КОЛИ?
Одне з «почесних» у педіатрії місць відведено хворобам органів дихання. Найчастіше гострі респіраторні процеси пов’язані з надмірним утворенням та підвищенням в’язкості бронхіального секрету. При цьому частини бронхів і трахей не в змозі забезпечити нормальне функціонування бронхіального дерева. Деколи порушення процесу «транспортування» слизу від народження працює неправильно.